Kanaryalar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Deneyimim ve kariyerim yeter"

"Deneyimim ve kariyerim yeter" Empty "Deneyimim ve kariyerim yeter"

Mesaj  Admin C.tesi Kas. 03, 2007 10:21 am

"Deneyimim ve kariyerim yeter" Adszgr9
''Deneyimim ve kariyerim yeter"
Merkez Hakem Kurulu’nun (MHK) büyük önem taşıyan F.Bahçe- Beşiktaş derbisine atadığı İsmet Arzuman’ın hakkındaki eleştirilere büyük tepki gösterdiği öğrenildi. Arzuman’ın Kadıköy’deki dev randevu için yakın çevresine “Deneyimim ve kariyerim yeter. Nasıl maç yöneteceğimi herkes görecek” dediği belirtildi. Bugüne kadar 128 karşılaşmada görev yapan ve şampiyonluklarda belirleyici olan 3 derbide düdük çalan İsmet Arzuman, son olarak 15 Eylül tarihindeki Sivasspor-Gençlerbirliği Oftaş maçını yönetmişti.

UEFA GÖREVLENDİRDİ

Bu durumu UEFA tarafından görevlendirmesine bağlayan Arzuman’ın, “Fransa-Bosna Hersek Ümit Milli maçı dışında Yunanistan’da yapılan 2 hafta sonunu kapsayan bir turnuvada görevlendirilmiştim. Bu yüzden Süper Lig’’de 1.5 aydır düdük çalmıyorum” diye konuştuğu ifade edildi.

LİSTEDEN ÇIKMAYI BEN İSTEDİM

Arzuman'ın, ayrıca FIFA listesinden çıkartılması konusunun kamuoyuna yanlış aksettirildiğini vurguladığı ve “Gençlerin önünün açılması için dönemin MHK Başkanı Mustafa Çulcu’ya ben öneride bulunmuştum. Ancak bunun kimse tarafından duyulmasını istememiştim. Ayrıca listeden çıkartılmam her şeyin sonu değil” sözleriyle bu yöndeki eleştirilere cevap verdiği öğrenildi.
Admin
Admin
Admin

https://kanaryalar.yetkin-forum.com

- Similar topics