Kanaryalar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Derbi öncesi dostluk mesajları

Derbi öncesi dostluk mesajları Empty Derbi öncesi dostluk mesajları

Mesaj  Admin Perş. Kas. 01, 2007 3:11 pm

Derbi öncesi dostluk mesajları 4927bbjkfb007is9
Derbi öncesi dostluk mesajları
Süper Lig'in 11. haftasında cumartesi günü karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ve Beşiktaş İl güvenlik kurul toplantısı sonrası Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ile Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş dostluk mesajı verdiler.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu "Geçen sene ligin 30. haftasında İnönü Stadında kritik bir maç yaptık. Şampiyoluk düğümü çözüldü. Beşiktaş kulübü bizi orada son derece iyi ağırladı. Memnun kaldık. Bizim amacımız ondan daha iyisini yapmak. Taraftarımız her konuda rekabet halinde Beşiktaş ile. O konudada rekabet yaratacaktır. Taraftarımız takımı destekleyecek ve fair play çizgisi dışına çıkmayacaktır. Bizimde amacımız bu. Taraftarımız zaten bu çizgide maçları izliyor. İnşallah derbide tamamen futbolun konuşulduğu bir maç ile sonuçlanır ve dostluk baki kalır.

Mosturoğlu ayrıca maçın başka bir tarihe ertelenmesi konsunda herhangibir taleplerinin olmadığını da söyledi.

BEŞİKTAŞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ BÜLENT DERİŞ: "MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİN OLDUĞU ŞU GÜNLERDE TARAFTARLARIMIZ ARASINDA SIKINTI YARATACAK HERHANGİBİR SEBEP YOK. HEPSİ ELE ELE KOL KOLA STADA GELMEK İSTİYORLAR"

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş ise "Şekip Bey'in söylediklerine katılıyorum. Sonuçta bir derbi maçı. Milli birlik ve beraberliğin olduğu şu günlerde taraftarlarımız arasında sıkıntı yaratacak herhangibir sebep yok. Hepsi ele ele kol kola stada gelmek istiyorlar. Sonuçta bir derbi maçıdır. İyi oynayan kimse o kazanır. Biz kazanmak istiyoruz. Hepimiz dostuz arkadaşız. Galip gelen sevinçle evine dönecek inşallah biz döneriz" dedi.

Bülent Deriş Federasyonun Beşiktaş'ın yaptığı maçın erteleme talebini geri çevirmesi ile ilgili ise "Öyle bir önerimiz vardı. Kabul edilmedi. Futbol Federasyonu uygun görmedi. Bir şikayetimiz yok. Çıkacağız sahada oynayacağız" ifadelerini kullandı.

Deriş ayrıca Başkan Yıldırım Demirören'nin Ankaraspor maçı sonrası yaptığı açıklamalardan dolayı aldığı 3 aylık hak mahrumiyet cezası yüzünden maça gelemeyeceğini ancak yönetim kurulu olarak Kadıköy'de olacaklarını söyledi.
Admin
Admin
Admin

https://kanaryalar.yetkin-forum.com

- Similar topics