Kanaryalar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Semih'e ceza gelebilir

Semih'e ceza gelebilir Empty Semih'e ceza gelebilir

Mesaj  Admin Perş. Ekim 25, 2007 1:56 pm

Semih'e ceza gelebilir!
Şampiyonlar Ligi G grubunda Salı gecesi oynanan PSV- Fenerbahçe maçı, UEFA tarafından mercek altına alındı. Maç esnasında PSVli Eric Addo'nun Semih Şentürk'e tükürme olayının araştırmasının başlatıldığını açıklayan UEFA Ceza Komitesi Bölge Sorumluluğu üyelerinden Peter Limagher, "Yeterli belgeler elde edildiği taktirde suçlular cezalandırılacaktır. Aldığım haberlere göre de kameralar olayı tespit etti" diyerek, her iki futbolcuya da ceza verilebileceğinin sinyallerini verdi.

Salı gecesi Eindhoven kentinde oynanan maçın ilk yarısının bitimine kısa bir süre kala Semih'in Eric Addo'ya dirsek attığı, Addo'nun da tükürükle karşılık verdiği iddia ediliyor.

"DAIVID HAKSIZ YERE ATILDI"

Hollanda'nın yüksek tirajlı gazetelerinden De Telegraaf, bugün yayınlandığı haberde Fenerbahçeli Deivid'in haksız yere kırmızı kart gördüğünü okurlarına duyurdu.

Gazete, PSVli defans oyuncusu Mike Zonneveld'in şu sözlerine yer verdi: "Ben Deivid'in ikinci sarı karttan oyundan atıldığını düşünüyordum. Fakat duş esnasında, Deivid'in direkt kırmızı karttan atıldığını duydum, bence doğru bir karar değildi. Aslında Deivid, direk topa müdahale etti. Kayma esnasında da bana çarptı. Onun kasti bir hareketi yoktu" diyerek Deivid'in İngiliz hakem Howard Webb tarafından oyundan atılmasını 'haksız' olarak değerlendirdi.

Gazete, İngiliz hakemin maçın ilk yarısının bitimine kısa süre kala Semih ile Addo arasında yaşanan olay sonrasında her iki futbolcuyu oyundan ihraç etmesi gerektiğini yazdı.
Admin
Admin
Admin

https://kanaryalar.yetkin-forum.com

- Similar topics